Leden 2014

Hyundai ix35 2014 recenze

14. ledna 2014 v 21:22
Hledám lidi, kteří byse podělili o své zkušenosti s ix35. Auto používáme k tažení přívěsu na táboření několikrát ročně a navíc máme 3 děti od 1,5-6 let. Kromě Hyundai ix35 uvažujeme také o Captivě, která má 7 míst. To pro nás sice není naprostá nutnost, ale určitě je to výhoda. Hyundai ix35 vypadá jako velmi pěkné auto, ale trochu malé. Jaký je to tahnoun pro karavan? Je to pro nás těžké rozhodnutí. Opravdu rád bych slyšel výhody a nevýhody a osobní zkušenosti. Mimochodem, všechno jsou to modely z tohoto roku.

Určitě bych se vyhnul Captivě páč je to velmi problematické a poruchové auto. Hyundai ix35 by byl určitě dobrý pro tažení přívěsu, zejména v případě, že půjdete do dieselu. Největší nevýhodou ix35 je nedostatek zavazadlového prostoru. Moje i30 má více zavazadlového prostoru než ix35 mého otce. Nicméně osobní prostor je skvělý. Řekl bych, že Commodore Sportswagon by mohl být dobrým řešením pro vás. V6 může táhnout docela dobře, dokonce i do kopců, a navíc má dostatek prostoru pro všechny. Ix35 by mohl být v solidní tahnoun, pokud jste si koupil diesel. 2.0 Diesel je pozoruhodný motor, jak jste říkal, že to je nejmenší z 3 možností. Od Captivy bych se držel dál a to z mnoha důvodů. Commodore sportswagon je pěkné auto. Je založeno na stejné platformě jako sedan tho a chybí trochu prostoru, co byste očekávali v kabině. Vzhledem k tomu, že máte tři děti, měli byste rozšířit svůj výběr o Hyundai Santa Fe / Kia Sorento, Ford Territory, nebo ve velmi dobrou Mazdu 6.

V současné době jsem docela hrdým majitelem Hyundai ix 35, který se ukázal být důstojným nástupcem do mého Nissan Qashqai (nemohl jsem se dočkat až se ho zbavím, neptejte se proč ), Honda CRV (dobrá, ale nevýrazná) a Toyota RAV4 (moje první 4 x 4). Nyní nastává čas vyhlížet po téměř dvou letech nástupce své ix35 a vzhledem k tomu, že jej budu kupovat za vlastní peníze (ne firemní), jsem docela nervózní. Zatím je mým největším favoritem Mokka, ale finální rozhodnutí provedu až jej naživo uvidím a absolvuji testovací jízdu. Líbí se mi 1.7l diesel s pohonem všech čtyř kol.

Kia Sportage vs Hyundai ix35 vs Nissan Qashqai

14. ledna 2014 v 20:26
Vybírám nové auto a svůj výběr jsem zúžil na 3 vozy. Navzdory pochvalným recenzím jsem vyloučil Škoda Yeti protože nemám rád tento design aut. Mazda CX-5, Honda CR-V, Ford Kuga jsou dražší než chci utratit. Tak přátelé, co mi doporučíte a proč co se týče designu, jízdních vlastností, hodnoty atd.

Z těchto 3 bych šel do Hyundai ix35 a to jen proto, že dávám přednost jeho vzhledu. Sportage je stejné auto, a Nissan bude také hodně podobný, i když mají tendenci mít širší výbavu.

ix35. Pro mě osobně vypadá skvěle a Hyundai jsou obecně dobré auta, můj bratr má i30, což je radost řídit, a moji rodiče partneři mají Hyundai Santa Fe, který také vypadá skvěle a navíc má bohatou výbavu.

Nissan Qashqai je jasná volba, přestože mám rád Hyundai, ale po nedávných zkušenostech mají hrozné motory a není moc zábava je řídit. Nissan podle mě vypadá nejlépe, bude se nejlépe řídit a je to lepší hodnota a také se ji lépe udrží. Hyundai a Kia se staly příliš drahé podle mého názoru, i když jejich auta jsou teď mnohem lépší a luxusnější, jsou to stále low-cost značky ale cena tomu už neodpovídá.

Já nechápu boom těchto středně velkých SUV?! Proč jsou tak populární? Některé z nich nejsou ani 4x4 - to se jako lidem líbí představa, že jedete autem, které velmi matně připomíná Range Rover nebo BMW X 5? Nebo se lidem líbí být vše nad vozovkou?

Pokud kupujete nové tak by mohl být dobrý kup Hyundai ix35 faceliftovaná verze, která byla uvedena teprve docela nedávno pokud se nepletu. Dříve jsem vlastnil Santa Fe a můžu ručit za záruky, bez potíží. Nedávno jsem vybíral auto pro ženu a v úvahu připadali všechny tři auta + ještě pár dalších. Nakonec volba padla n nový Rav4, která přichází s 5-ti lety záruky a nebyla o moc dražší, než Sportage ve stejné výbavě a konfiguraci. Jel jsem v Hyundai ix35 a základní specifikace pro dieselový motor byla poměrně chudá. Sportage, kterého jsme našli měl problémy s viditelností prostřednictvím zpětného zrcátka a středového sloupku, které omezil pohled při kontrole slepého úhlu atd.

První jízda v Hyundai ix35

14. ledna 2014 v 20:00
Hyundai ix35 nyní přichází s možností výběru ze tří motorů: dva typy-74kW benzinu, obě modernizované s přímým vstřikováním a prakticky nezměněný diesel 2.0 l. 2,0 Litrový benzínový motor se pyšní 122 kW výkonu, zatímco točivý moment stoupá k 205Nm (do 8Nm).

Menší motor má multi lineární napájení dodání s byly přehodnoceny vyrábět jeho točivý moment nižší v rozsahu otáček. Spotřeba paliva se snížila z 8,5 L/100 km na 8.2 l/100 km. 136kW motor s 240Nm o objemu 2.4 litru má 6 kW navíc a o 13Nm větší točivý moment. Zrychluje s celkově větším elánem a zprostředkující zařízení, ale spotřeba paliva je o 0,6 L/100 km vyšší (9,2-9,8 l/100 km). Diesel se chlubí výkonem 135kW a 392Nm a jeho spotřeba paliva klesla z 7,5 L/100 km na 7,2 l/100km - to není zrovna ekonomický vzor dieslových motorů.
Základní úroveň výbavy Active s malým benzínovým motorem je k dispozici s manuální převodovkou, všechny ostatní mají šesti rychlostní automatiku. Změnou prošel také 2,4 litr modelu se kterým je nyní mnohem snažší se sžít.

Objevily se také některé stížnosti týkající se jízdy a zpracování odchozích Hyundai ix35 a automobilka se zaměřila na tyto problémy. Významné změny v řízení a zavěšení se nekonaly.