Hyundai ix35 2014 recenze

14. ledna 2014 v 21:22
Hledám lidi, kteří byse podělili o své zkušenosti s ix35. Auto používáme k tažení přívěsu na táboření několikrát ročně a navíc máme 3 děti od 1,5-6 let. Kromě Hyundai ix35 uvažujeme také o Captivě, která má 7 míst. To pro nás sice není naprostá nutnost, ale určitě je to výhoda. Hyundai ix35 vypadá jako velmi pěkné auto, ale trochu malé. Jaký je to tahnoun pro karavan? Je to pro nás těžké rozhodnutí. Opravdu rád bych slyšel výhody a nevýhody a osobní zkušenosti. Mimochodem, všechno jsou to modely z tohoto roku.

Určitě bych se vyhnul Captivě páč je to velmi problematické a poruchové auto. Hyundai ix35 by byl určitě dobrý pro tažení přívěsu, zejména v případě, že půjdete do dieselu. Největší nevýhodou ix35 je nedostatek zavazadlového prostoru. Moje i30 má více zavazadlového prostoru než ix35 mého otce. Nicméně osobní prostor je skvělý. Řekl bych, že Commodore Sportswagon by mohl být dobrým řešením pro vás. V6 může táhnout docela dobře, dokonce i do kopců, a navíc má dostatek prostoru pro všechny. Ix35 by mohl být v solidní tahnoun, pokud jste si koupil diesel. 2.0 Diesel je pozoruhodný motor, jak jste říkal, že to je nejmenší z 3 možností. Od Captivy bych se držel dál a to z mnoha důvodů. Commodore sportswagon je pěkné auto. Je založeno na stejné platformě jako sedan tho a chybí trochu prostoru, co byste očekávali v kabině. Vzhledem k tomu, že máte tři děti, měli byste rozšířit svůj výběr o Hyundai Santa Fe / Kia Sorento, Ford Territory, nebo ve velmi dobrou Mazdu 6.

V současné době jsem docela hrdým majitelem Hyundai ix 35, který se ukázal být důstojným nástupcem do mého Nissan Qashqai (nemohl jsem se dočkat až se ho zbavím, neptejte se proč ), Honda CRV (dobrá, ale nevýrazná) a Toyota RAV4 (moje první 4 x 4). Nyní nastává čas vyhlížet po téměř dvou letech nástupce své ix35 a vzhledem k tomu, že jej budu kupovat za vlastní peníze (ne firemní), jsem docela nervózní. Zatím je mým největším favoritem Mokka, ale finální rozhodnutí provedu až jej naživo uvidím a absolvuji testovací jízdu. Líbí se mi 1.7l diesel s pohonem všech čtyř kol.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Narek Narek | 21. října 2015 v 12:06 | Reagovat

Filtry LPG pro vaši přestavbu

http://www.lpgprofi.cz/filtry-lpg

2 Doris Doris | 21. října 2015 v 12:17 | Reagovat

Rozdělení typů LPG systémů pro různé motory:

http://www.prestavbanalpg.cz/prestavba-lpg/typy-systemu-lpg/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama